KONST / Litografier / Färglitografi 15185191
nr 1518 5191
Harald Lyth
(f. 1937), Sverige
Signerad, numrerad 67/150, La porte". Färglitografi. Bladets mått: 70x50 cm, yttermått inklusive ram: 78x58 cm
Harald Lyth, svensk målare, grafiker och professor född 1937.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 januari 2023
kl 19:36:17
300 kr
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)